Barkley: Nie mogę doczekać się wspólnej gry z Grealishem - Chelsea24News
Barkley: Nie mogę doczekać się wspólnej gry z Grealishem
Barkley: Nie mogę doczekać się wspólnej gry z Grealishem

Barkley: Nie mogę doczekać się wspólnej gry z Grealishem

Po sfinalizowanym wypożyczeniu do Aston Villi Ross Barkley wypowiedział się na temat swoich przenosin do Birmingham, zwrócił szczególną uwagę na perspektywę wspólnej gry u boku Jacka Grealisha.

– Jesteśmy przyjaciółmi poza boiskiem i bardzo dobrze się znamy. Rozmawialiśmy wcześniej o moich ewentualnych przenosinach, nie mogę się doczekać wspólnej gry z nim. Rozmawialiśmy przez kilka ostatnich tygodni, opowiadał mi o klubie w samych superlatywach i że będę tu bardzo mile widziany i ciepło przyjęty.

Anglik dodał, że jego decyzja o tymczasowym opuszczeniu Chelsea została podyktowana w dużej mierze przez możliwość regularnych występów, dzięki którym będzie mógł powalczyć o wyjazd z reprezentacją na Euro.

– W ostatnich latach moja pozycja w składzie reprezentacji wyglądała różnie- zostałem powoływany, grałem dobrze, a następnie selekcjoner mnie pomijał. Przyjście tutaj i regularne granie jest dla mnie sprawą pierwszorzędną. Euro odbywające się po tym sezonie jest dla mnie ogromnie ważnym celem i mam nadzieję, że zasłużę na to, aby dostać szansę się na nim zaprezentować.

Źródło: Aston Villa Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW