Żaden klub nie jest zainteresowany Arrizabalagą - Chelsea24News
Żaden klub nie jest zainteresowany Arrizabalagą
Żaden klub nie jest zainteresowany Arrizabalagą

Żaden klub nie jest zainteresowany Arrizabalagą

Po sprowadzeniu bramkarza Rennes wszystko wskazuje na to, że najdroższy bramkarz świata będzie tylko i wyłącznie rezerwowym w Chelsea.

2 lata temu Kepa przechodził do The Blues jako najdroższy bramkarz świata, miał to być zawodnik z  potencjałem, świetnie grał nogami. Dostał 7-letni kontrakt i kontrakt zapewniający mu 5 milionów funtów rocznie.

W meczu pucharowym z Tottenhamem zadebiutował najnowszy nabytek Chelsea- Edouard Mendy. Fani The Blues mogli zobaczyć od dłuższego czasu min. wychodzenie do piłki przy rzutach rożnych, jak i rzucanie się przy strzałach. Sam Frank Lampard był bardzo zadowolony z występu Senegalczyka.

– Uważam, że zagrał bardzo dobrze. Jestem zadowolony z każdego aspektu jego gry, naprawdę.

Kepa z meczu na mecz popełniał coraz więcej błędów, w tamtym sezonie był jednym z najgorszych, jak nie najgorszym bramkarzem TOP5 lig.

Chelsea ustaliła cenę za Hiszpana- 60 milionów funtów, ale żaden klub nawet nie zauważył, że ten gracz jest do wzięcia. Pandemia wpłynęła na finanse klubów z całego świata i nawet wypożyczenie gracza z taką tygodniówką jest praktycznie niemożliwe.

Jedyną szansą na wypożyczenie Arrizabalagi jest płacenie 50% pensji zawodnika. Pomimo tego dalej nie ma chętnych na ściągniecie bramkarza. Wszystko wskazuje na to, że Chelsea będzie miała najdroższego rezerwowego bramkarza na świecie, z rocznymi zarobkami na poziomie 5 milionów funtów.

Źródło: Give Me Sport

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW