Bakayoko na celowniku Napoli - Chelsea24News
Bakayoko na celowniku Napoli
Bakayoko na celowniku Napoli

Bakayoko na celowniku Napoli

Frank Lampard już rok temu dał jasno do zrozumienia Bakayoko, że ten nie znajduje się w jego planach i najlepszym posunięciem dla obu stron byłaby sprzedaż Francuza, który nie otrzyma szansy w The Blues, kiedy trenerem Londyńczyków jest angielski szkoleniowiec.

Kilka tygodni temu o francuskiego pomocnika mocno zabiegał AC Milan, jednak oba kluby nie doszły do porozumienia, a Tiemoue w dalszym ciągu jest zawodnikiem Chelsea.

Niedawno we francuskich mediach pojawiły się plotki, iż Paris Saint-Germain jest zainteresowanie zakontraktowaniem Bakayoko, jednak do tej pory Paryżanie nie złożyli oficjalnej oferty za 26-latka. Pozyskanie defensywnego pomocnika rozważa również Hertha Berlin, jednak najprawdopodniej do tego ruchu nie dojdzie, ze względu na wysokie wymagania finansowe Francuza.

Według najnowszych doniesień Gianluci Di Marzio, kolejnym zainteresowanym klubem jest Napoli, które chce wypełnić lukę po odejściu Allana do Evertonu. Na ten moment nikt nie jest pewny, do jakiego klubu dołączy Tiemoue, jednak na pewno możemy spodziewać się jego odejscia z The Blues jeszcze podczas tego okna transferowego.

Zarząd Chelsea najchętniej definitywnie sprzedałby Bakayoko, jednak najprawdopodobniej możliwe jest również wypożyczenie z obowiązkiem wykupu po sezonie.

Źródło: Gianluca Di Marzio

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW