Przedmeczowa konferencja prasowa - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa
Przedmeczowa konferencja prasowa

Przedmeczowa konferencja prasowa

Już jutro Chelsea zmierzy się z Crystal Palace w ramach czwartej kolejki Premier League – czas więc na przedmeczowe wypowiedzi Lamparda.

Okno transferowe

– Nie nazwałbym tego przerzedzaniem kadry, ponieważ jest ona bardzo szeroka. Nie chcę także rozmawiać o spekulacjach, skupiamy się na jutrzejszym spotkaniu. Rozpatrujemy wszystkie opcje, a ci którzy pozostaną w klubie będą rozpatrywani, ponieważ sezon będzie trudny.

Rudiger

– Nic nowego się nie wydarzyło.

Mason Mount

– Mason rozegra dla Chelsea wiele ważnych spotkań, ma nasze pełne wsparcie. Nie zawiódł nas ani razu, odkąd dołączył do zespołu jest całkowicie odwrotnie. Wszyscy go wspierają.

Crystal Palace

– To dla nas ważne spotkanie, ale każde takie jest. Brighton było trudnym rywalem, potem przegraliśmy z mistrzem kraju, następnie przytrafiły nam się błędy w spotkaniu z West Bromem. Zagraliśmy dopiero trzeci mecz ligowy. W sobotę zagramy z pewnością siebie i chęcią wygranej, tak jak w każdym innym spotkaniu.

Roy Hodgson

– Kariera Roya jest niesamowita, nie będzie żadnych niesnasek między nami.

Kontuzje

– Pulisic znajdzie się w kadrze na mecz, ale nie wyjdzie w pierwszym składzie, dobrze że wraca. Ziyech jest bliski, ale nie na tyle, aby usiąść na ławce. Szkoda, że tak długo musieliśmy czekać na ich powrót. Hakim wniesie do naszej drużyny coś nowego, nie mogę się doczekać jego powrotu do gry. Mam pomysł na to, jak chcę ich wykorzystać na murawie.

Środkowi obrońcy

– Większość trenerów powie o tym, że trzeba znaleźć optymalną dwójkę stoperów, jednak to trudne. W poprzednim sezonie sporo zmienialiśmy, teraz wydaje się, że będzie podobnie.

Mourinho

– Nie uważam, aby jakiekolwiek słowa wypowiedziane podczas meczu mogłyby być brane pod uwagę jako wskazówki. Mam ludzi, których rad słucham.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW