Przełom w sprawie Hudsona-Odoi! - Chelsea24News
Przełom w sprawie Hudsona-Odoi!
Przełom w sprawie Hudsona-Odoi!

Przełom w sprawie Hudsona-Odoi!

Niemieccy dziennikarze Sky donoszą że Bayern doszedł do pełnego porozumienia z Chelsea w sprawie transferu Hudsona-Odoi.

Zawodnik ma już w poniedziałek zostać oficjalnie ogłoszonym nowym graczem Bawarczyków – będzie to roczne wypożyczenie z obowiązkowym wykupem po zakończeniu sezonu. Nieznana jest kwota wykupu piłkarza.

Informacje te są całkowicie odmiennych od treści przekazywanych przez angielskich dziennikarzy – Simon Johnson z The Athletic podawał bowiem wczoraj, że otrzymał zapewnienie, że Hudson-Odoi pozostanie w Chelsea.

Koniec okna transferowego zbliża się wielkimi krokami, więc już niebawem dowiemy się, która ze stron ma rację w kontekście wychowanka The Blues.

Świadkami podobnej sagi byliśmy rok temu, wówczas sytuacja była podobna – Niemcy utrzymywali, że Hudson-Odoi jest o krok od Bayernu, z kolei angielscy dziennikarze twierdzili, że pozostanie on w Chelsea przedłużając umowę.

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW