Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea pewnie pokonuje Crystal Palace – czas więc na pomeczową konferencją prasową Franka Lamparda.

Czyste konto i cztery zdobyte bramki

– To jest to czego chcieliśmy, chcieliśmy dzisiaj wygrać w taki sposób. W pierwszej połowie mieliśmy jedynie kontrolę, jednak nie byliśmy tak zdecydowani jak chcieliśmy, brakowało odpowiedniej penetracji oraz ruchu bez piłki. Druga połowa była pod tym względem lepsza.

Chilwell

– Myślę, że był wspaniały, zdobył bramkę oraz asystę, pokazał się także z dobrej strony jeżeli chodzi o defensywę, włączał się do ofensywy. Jest gotów na regularne granie w Premier League, wygląda na piłkarza który będzie dla nas grał długi czas.

Nieporozumienie w sprawie karnego

– Dzisiaj wyszedł z Tammy’ego młodzieńczy entuzjazm i chęć zdobywania bramek w każdym meczu. To był jego błąd, jednak załatwiliśmy to wszystko w szatni – mamy wyznaczonego strzela karnych i to on je wykonuje.

Edouard Mendy i język francuski

– Nie wiedziałem, że Ben uczy się francuskiego! Minęło też długo czasu odkąd ja się go uczyłem.

– To jednak naturalnie miało sens, aby w defensywie zagrało kilku graczy operujących w tym języku, takich jak Thiago i Kurt przed Edouardem czy Azpim. Od piątki defensywnej oczekujemy jednak przede wszystkim solidności.

Hudson-Odoi

– Callum absolutnie znajduje się w moich planach. Mamy także Pulisica i Ziyecha, jednak potrzebujemy opcji na skrzydło. To co dzisiaj pokazał Callum jest tym, czego chciałem od niego i jestem zadowolony z tego występu. Poniedziałek przyniesie nam ostateczną odpowiedź, to czego Callum oczekuje będzie rozpatrzone, jednak musi to być odpowiednie dla każdej ze stron.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW