Dlaczego Rudiger i Tomori pozostali w Chelsea? - Chelsea24News
Dlaczego Rudiger i Tomori pozostali w Chelsea?
Dlaczego Rudiger i Tomori pozostali w Chelsea?

Dlaczego Rudiger i Tomori pozostali w Chelsea?

Wczorajszy deadline był bardzo nudny dla fanów The Blues, jedyną rzeczą którą mogli aktywnie śledzić było wypożyczenie Rubena Loftusa-Cheeka do Fulham.

W grę wchodziło także odejście jednego ze stoperów – Fikayo Tomoriego lub Antonio Rudigera. Przez ostatni czas wydawało się, że to Niemiec jest bliższy odejścia, ponieważ Lampard widział go w roli dopiero piątego stopera.

Początkowo Rudiger chciał odejść do Milanu i wypożyczenie do klubu z Serie A było bardzo poważnym tematem. Dyrektor klubu z Włoch, Paolo Maldini miał nawet rozmawiać już z Niemcem i przekonywać go do tego ruchu. W ostatnim jednak momencie Milan wycofał się z transakcji.

Paris Saint-Germain, które również wymieniało się w kontekście Rudigera rozmawiali z jego przedstawicielami w poprzednim tygodniu, jednak na tym się skończyło.

Tottenham był kolejnym z klubów, który chciał wypożyczyć Rudigera, jednakże Chelsea nie zamierzała wypożyczać go do zespołu rywala, kiedy ten ma zaledwie dwuletnią umowę. Klub zaoferował więc stoperowi przedłużenie kontraktu, aby mógł udać się na wypożyczenie (by jego wartość nie spadła po powrocie), on jednak nie chciał związywać się z klubem na dłużej (rok dłużej), więc temat wypożyczenia upadł.

Wówczas ponownie pojawił się temat wypożyczenia Tomoriego. West Ham zgłosił się po wychowanka Chelsea, jednak sam Anglik postanowił odrzucić ofertę, aby walczyć o miejsce w składzie Franka Lamparda.

Źródło: Guardian

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW