FC Porto zainteresowane transferem Emersona - Chelsea24News
FC Porto zainteresowane transferem Emersona
FC Porto zainteresowane transferem Emersona

FC Porto zainteresowane transferem Emersona

Na ten moment w pierwszej drużynie Chelsea, Frank Lampard ma do dyspozycji aż trzech lewych defensorów, co sprawia, iż menedżer The Blue nie będzie robił problemów z odejściem Emersona lub Alonso.

W ostatnim dniu okienka transferowego w Premier League, Manchester United oficjalnie ogłosił zakontraktowanie Alexa Tellesa z FC Porto. Mistrz Portugalii na pewno będzie chciał wypełnić lukę po swojej byłej gwieździe, a jedną z możliwych opcji ma być właśnie Emerson Palmieri.

26-letni Włoch podczas tego okna transferowego chciał powrócić do Serie A, jednak to się nie udało, a w Chelsea nie może oczekiwać regularnych występów, ze względu na fakt, iż Ben Chilwell jest absolutnym numerem jeden na pozycji lewego obrońcy w Chelsea pod sterami Lamparda.

Potencjalny transfer Emersona do Porto mógłby przynieść wiele korzyści dla każdej ze stron, Porto zyskałoby solidnego zawodnika, Chelsea odciążyłoby swój budżet płacowy, a sam zawodnik miałby zapewnione regularne występy, na czym na pewno mu zależy, zwłaszcza że już za niecały rok rozpoczną się Mistrzostwa Europy, gdzie na pewno 26-latek chciałby pojechać i być ważną postacią swojej reprezentacji.

Na ten moment nie wiadomo czy Porto zdecydowałoby się na transfer definitywny czy wypożyczenie, na ten moment wszystkie opcje wydają się być możliwe. Zarząd mistrza Portugalii dostrzega w Emersonie naturalnego następcę Alexa Tellesa.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW