Grealish: Barkley jest niesamowicie utalentowany - Chelsea24News
Grealish: Barkley jest niesamowicie utalentowany
Grealish: Barkley jest niesamowicie utalentowany

Grealish: Barkley jest niesamowicie utalentowany

Kapitan Aston Villi, Jack Grealish wypowiedział się na temat wypożyczenia Rossa Barkleya do „The Villains”.

– Przez ostatnie trzy tygodnie często z nim rozmawiałem, próbując przekonać go do przyjścia do naszego zespołu, dosłownie codziennie do niego pisałem. Uważam, iż Ross jest niesamowicie utalentowanym graczem, nie mogę doczekać się wspólnej gry na boisku.

– To nie jest tak, że musiałem go specjalnie przekonywać, aby do nas dołączył. Ross pytał mnie m.in. jak w tym klubie wyglądają trening oraz jak pracuje sztab szkoleniowy, a ja mu szczerze odpowiadałem.

– Nie jest tajemnicą, iż Chelsea zakontraktowała wielu zawodników podczas tego okna transferowego, więc najprawdopodobniej czuł, że nie otrzyma on tylu szans na boisku ile by chciał. Z tylu głowy miał na uwadze nadchodzące Mistrzostwa Europy, na które na pewno będzie chciał otrzymać powołanie i pokazać się z jak najlepszej strony.

– Ten transfer to dla nas ogromne wzmocnienie. Myślę, że jesteśmy trochę do siebie podobni na murawie, m.in. to jak się poruszamy po boisku, jak się przesuwamy czy pracujemy dla zespołu. Dokonaliśmy już wcześniej kilka świetnych transferów, a dołączył jeszcze do nas Ross. Nie mogę doczekać się z nim wspólnej gry!

Źródło: Standard

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW