Löw: Myślę, że Toni ponownie będzie próbował opuścić Chelsea w styczniu - Chelsea24News
Löw: Myślę, że Toni ponownie będzie próbował opuścić Chelsea w styczniu
Löw: Myślę, że Toni ponownie będzie próbował opuścić Chelsea w styczniu

Löw: Myślę, że Toni ponownie będzie próbował opuścić Chelsea w styczniu

Selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Löw został zapytany o sytuację Antonio Rudigera.

Sytuacja stopera w klubie nie jest do pozazdroszczenia, obecnie jest on dopiero piątym stoperem w hierarchii Franka Lamparda, wobec czego może mieć bardzo poważne problemy z regularną grą.

– Przyglądałem się jego sytuacji w ostatnich dniach, myślę jednak, że nie da się grać jedenastoma piłkarzami przez cały sezon i wielu graczy otrzyma swoje szanse.

– Mam stały kontakt z Tonim, dawał mi znać w sprawie swojej sytuacji. Miał kilka opcji przeniesienia się, jednak ostatecznie nic nie udało się doprowadzić do końca, będzie mógł spróbować ponownie w styczniowym oknie transferowym.

– Myślę też, że jest w stanie utrzymać wysoką formę nawet bez grania przez kilka tygodni. Jego rozwój na przestrzeni ostatnich lat był niesamowity, ustabilizował swoją pozycję na międzynarodowym topie. Jeżeli chodzi o kondycję, dynamikę czy atletyzm jest na najwyższym możliwym poziomie, nawet jeżeli nie grał przez jakiś czas.

– Toni próbował opuścić Chelsea, ponieważ Mistrzostwa Europy są dla niego ważne, myślę że ponownie spróbuje odejść już w styczniu. Będzie także robił wszystko, aby utrzymać formę.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW