Musonda: Chcę dokonać czegoś niemożliwego - Chelsea24News
Musonda: Chcę dokonać czegoś niemożliwego
Musonda: Chcę dokonać czegoś niemożliwego

Musonda: Chcę dokonać czegoś niemożliwego

Charly Musonda jest już nieco zapomnianym talentem ze szkółki Chelsea – zawodnik przez ostatnie lata zmagał się z wieloma poważnymi urazami, jednak nadal nie traci wiary w swoją karierę.

– Minęły już cztery lata odkąd rozegrałem kilka spotkań z rzędu w profesjonalnym futbolu, trzy lata odkąd po raz ostatni zagrałem dla mojego klubu. Przez dwa z ostatnich czterech lat byłem kontuzjowany, miałem poważne problemy z kolanem.

– Czuję tylko smutek, moje serce pękło. Lekarze powiedzieli mi, że kolejna operacja może zakończyć moją karierę.

– Bardzo tęsknię za futbolem, chcę zrobić wszystko, aby jeszcze raz spróbować. Robię to dla wszystkich dzieci, które mają swoje marzenia, a urazy uniemożliwiają im spełnienie ich lub z jakiegoś innego powodu nie mogą ich spełniać – nigdy się nie poddawajcie.

– Codziennie będę wspinał się na tę górę, która rzekomo jest nie do pokonania. Wszystko aby ponownie grać w piłkę, ponieważ nie ma lepszego uczucia od grania w futbol, wówczas czułem że żyję. Będę trenował z całych sił i będę wierzył w powrót, mimo że wydaje się to niemożliwe. Wszystko dlatego, że największe powroty to zawsze takie, gdy wydaje się, że są nie do wykonania.

Źródło: Instagram

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW