Pjanić mógł tego lata trafić do Chelsea? - Chelsea24News
Pjanić mógł tego lata trafić do Chelsea?
Pjanić mógł tego lata trafić do Chelsea?

Pjanić mógł tego lata trafić do Chelsea?

Według doniesień zagranicznej prasy, Chelsea była bliska podpisania kontraktu z Miralem Pjaniciem, zanim dołączył do Barcelony latem! Reprezentant Bośni opuścił Bianconeri, aby zasilić szeregi Blaugrany w czerwcu w ramach transferu opiewającego na kwotę 65 milionów euro. Transfer Miralema był częścią większej wymiany pomiędzy Barcą i Juve po której Arthur zamienił Barce na Starą Damę.

Tego Lata największe tuzy włoskiej Serie A były zainteresowane zakontraktowaniem Jorghinio. Szczególne zainteresowanie zawodnikiem wyrażał Maurizio Sarri, który po wcześniejszej współpracy z Jorge w barwach Napoli i Chelsea znowu chciał mieć go w swoim zespole. Jednak temat transferu Brazylijczyka do Juventusu całkowicie upadł po zwolnieniu Sarriego.

Ponadto The Blues, byli bardzo blisko zawarcia umowy w myśl której do Chelsea mógł trafić Pjanic zaś w drugą stronę miał powędrować Jorghinio. Podobno na transfer Bośniaka do Chelsea naciskał sam Frank Lampard, pomimo to jego starania spełzły na niczym ponieważ sam zawodnik preferował przejście do Barcelony.

Jorghino przyciągnął też zainteresowanie Arsenalu, jednak Kanonierzy wybrali opcję w ramach której do ich zespołu przeszedł Thomas Partey z Atletico Madryt. Chelsea również nie była chętna na taki ruch gdyż nie chciała wzmacniać ligowego rywala.

W międzyczasie lewy obrońca The Blues, Emerson Palmeri, znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United jako potencjalna alternatywa dla Alexa Tellesa. Ostatecznie Czerwonym Diabłom udało się zakontraktować Tellesa w ramach transferu wynoszącego 16 milionów funtów.

 

Źródło: gibfootballshow.com

O autorze

Avatar

Miłośnik sportu, mody, muzyki oraz filmu. Aktualnie student :)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW