Havertz o początkach w Chelsea - Chelsea24News
Havertz o początkach w Chelsea
Havertz o początkach w Chelsea

Havertz o początkach w Chelsea

Kai Havertz udzielił wywiadu dla oficjalnej strony Chelsea, gdzie opowiadał o swoich ambicjach i początkach w Chelsea.

– Przybyłem na zgrupowanie reprezentacji Niemiec i jestem teraz skupiony wyłącznie na tym. Zadebiutowałem w kadrze dwa lata temu, jednak przez ten czas nie grałem zbyt wielu spotkań. Jestem pewny siebie i wierzę, że jestem w stanie grać regularnie dla reprezentacji.

– Zmiana ligi była dla mnie trudna, zwłaszcza że Premier League to zupełnie inne rozgrywki niż Bundesliga. Spotkania są tutaj intensywniejsze, to zauważyłem już w pierwszych grach. Na razie idzie mi dobrze, ale widzę jeszcze wiele obszarów do poprawy. Chcę wykorzystać najbliższe tygodnie i miesiące.

– Hat-trick w spotkaniu z Barnsley był dla mnie bardzo ważny. Mój początek w Chelsea był trudny, bowiem pierwszy mecz rozegrałem po kilku treningach z drużyną, to był dla mnie wielki krok, opuszczałem bowiem rodzinę i otoczenie które znam. Potrzeba czasu, aby odpowiednio się zaaklimatyzować.

– Różnica między Bundesligą i Premier League? Pojedynki są wiele intensywniejsze, piłkarze biegają więcej. To zupełnie inne rozgrywki, a mecze są bardzo wyczerpujące. Bundesliga nie jest gorszą ligą, jednak widzę różnice. W Premier League nie ma średnich zawodników, każdy jest graczem z najwyższej półki.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW