Pulisic: Mistrzostwo? Czemu nie! - Chelsea24News
Pulisic: Mistrzostwo? Czemu nie!
Pulisic: Mistrzostwo? Czemu nie!

Pulisic: Mistrzostwo? Czemu nie!

Christian Pulisic w swoim pierwszym sezonie w Chelsea nosił koszulkę z numerem 22. Teraz jednak otrzymał dziesiątkę i jest z tego powodu bardzo dumny.

– Ten numer znaczy dla mnie bardzo dużo, nie jest to tajemnica, że to mój ulubiony. To numer który chciałem nosić na plecach.

– Kiedy Willian zmienił klub pojawiła się dla mnie szansa, porozmawiałem z ludźmi z klubu oraz moimi bliskimi, czułem się gotów na tę zmianę. Byłem więc niewiarygodnie dumny, gdy mogłem wyjść na murawę właśnie z dziesiątką na plecach po raz pierwszy.

– Zdaję sobie sprawę z tego, jak wielką historię ma ten numer, jak wielu niesamowitych zawodników przywdziewało go przede mną, to jednak także mój ulubiony numer, chcę reprezentować go godnie.

Pulisic został zapytany o presję wynikającą z noszenia dziesiątki.

– Noszę ten numer w reprezentacji narodowej od jakiegoś czasu. To jednak coś o czym nie myślę zbyt często, zwłaszcza kiedy znajduję się na murawie. To naturalne, że chce grać dobrze, jednak nakładam na siebie presję z innych powodów.

Jakie cele na ten sezon ma Chelsea?

– Gram w klubie z wielką historią, Chelsea od zawsze walczą o trofea. Naszym celem jest skończyć sezon najwyżej jak się da i wygrana jak największej liczby trofeów z Ligą Mistrzów włącznie. Mamy świetną grupę ludzi, chcemy rywalizować i jesteśmy głodni trofeów.

– Wygranie Premier League? Czemu nie? To nic dziwnego, że chcemy wygrać mistrzostwo. Myślę, że to całkowicie realne, będziemy do końca walczyć o te wszystkie trofea.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW