Ulubione seriale na Netfliksie – Timo Werner - Chelsea24News
Ulubione seriale na Netfliksie – Timo Werner
Ulubione seriale na Netfliksie – Timo Werner

Ulubione seriale na Netfliksie – Timo Werner

Timo Werner jest kolejnym z zawodników, którego przepytano o ulubione seriale na platformie Netflix.

1. Money Heist (La Casa de Papel)

Niemiecki napastnik Chelsea poleca serial, który jest bardzo popularny na Netfliksie. Opowiada on o włamywaczach, którzy planują największy skok wszechczasów. Serial powstawał w Hiszpanii, jest drugim najbardziej popularnym serialem zagranicznym na platformie. Powstały już trzy sezony.

– To świetny serial, naprawdę bardzo mi się podobał – mówi Timo.

2. Suits 

Jeżeli Suits jest dobry dla Timo, to znaczy że jest dobry dla każdego! Serial opowiada o losach młodego adepta sztuki prawniczej, który otrzymał szansę w topowej kancelarii. Serial koncentruje się na sprawach głównego bohatera i jego mentora.

– Oglądałem ten serial jakiś czas temu, ale nawet po czasie uważam, że jest bardzo dobry i mógłbym go oglądać jeszcze raz – uważa Werner.

3. Selling Sunset

– Oglądałem go razem z moją dziewczyną, to było fascynujące oglądać serial o sprzedaży luksusowych domów – tłumaczy napastnik.

Tak jak opowiadał Timo Werner – jest to serial który opowiada o sprzedaży bardzo drogich i luksusowych apartamentów. Szybkie samochody, ogromne domy i pełno dramatów – to właśnie Selling Sunset.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW