Chelsea zainteresowana pozyskaniem Alaby - Chelsea24News
Chelsea zainteresowana pozyskaniem Alaby
Chelsea zainteresowana pozyskaniem Alaby

Chelsea zainteresowana pozyskaniem Alaby

Podczas ubiegłego, letniego okienka transferowego pojawiały się plotki, iż być może David Alaba opuści szeregi Bayernu i dołączy do Chelsea, co finalnie się nie wydarzyło, jednak najprawdopodobniej już niedługo rozpoczną się kolejne negocjacje w sprawie pozyskania Austriaka.

Według niemieckich mediów, Alaba nie zamierza przedłużać kontraktu z mistrzem Niemiec i najprawdopodobniej opuści Bayern podczas najbliższego, letniego okna transferowego. Największe zainteresowanie defensorem wykazują Chelsea, Barcelona oraz Real Madryt.

Jeżeli David do 31 grudnia 2020 roku nie przedłuży swojej umowy, to od stycznia będzie mógł legalnie negocjować z innymi klubami swój przyszły kontrakt. 28-latek spodziewa się, że być może to będzie jego ostatni wielki kontrakt, przez co aspekt finansowy będzie na pewno dla niego bardzo ważny.

Alaba dołączył do Bayernu w 2010 roku, w którym to łącznie wystąpił w 389 spotkaniach. Podczas swojego pobytu w Niemczech, udało mu się strzelić 31 goli oraz zanotować 49 asyst.

Źródło: Sport 1

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW