Lampard: Chcę przynieść sukcesy fanom Chelsea - Chelsea24News
Lampard: Chcę przynieść sukcesy fanom Chelsea
Lampard: Chcę przynieść sukcesy fanom Chelsea

Lampard: Chcę przynieść sukcesy fanom Chelsea

Frank Lampard postanowił podziękować fanom za wsparcie podczas jego pierwszego sezonu jako menedżera The Blues, a także wypowiedział się o swoim pragnieniu osiągania sukcesów w roli trenera.

Lampard wskazał swój pierwszy mecz u siebie, kiedy Leicester przyjechało na Stamford Bridge w sierpniu 2019 roku jako jego ulubiony moment całego zeszłego sezonu.

–  Bardzo podobał mi się pierwszy rok bycia menedżerem The Blues. Myślę, że jednym z najpiękniejszych momentów zeszłorocznego sezonu był mecz z Leicester, który był moim pierwszym meczem na Stamford Bridge jako trener Chelsea.

– Zawsze będę pamiętać przyjęcie kibiców, gdy wróciłem na Stamford Bridge w roli menedżera Chelsea. To było bardzo poruszające.

– To, jak kibice mnie powitali bardzo mi się spodobało. To mój klub i nie ma wielu ludzi, którzy mieliby okazję odbyć tak wspaniałą podróż w tak wielkim klubie piłkarskim. Teraz jestem tutaj jako trener i chcę to jak najlepiej wykorzystać.

Lampard przyznał też, że jest to jego wymarzona praca, ujawnił jakie ma cele na najbliższe sezony a także jak podoba mu się praca jako trener.

– To trudna praca, ale bardzo satysfakcjonująca.

– Codziennie staram się być coraz lepszy. Wszyscy dobrze wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia i jeśli nie damy z siebie stu procent, to nie osiągniemy sukcesu.

– Zakochałem się w tej pracy i chcę odnosić sukcesy na Stamford Bridge. Wracając do Chelsea po tak długim czasie i otrzymując takie przywitanie, chcesz przynieść kibicom te sukcesy, bo na to zasługują. To jest mój największy cel.

 

Źródło: Chelsea FC

 

 

 

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW