James: Biorę pełną odpowiedzialność za to co zrobiłem - Chelsea24News
James: Biorę pełną odpowiedzialność za to co zrobiłem
James: Biorę pełną odpowiedzialność za to co zrobiłem

James: Biorę pełną odpowiedzialność za to co zrobiłem

W ostatnim meczu Ligi Narodów, w którym Anglia mierzyła się z Danią szanse debiutu od pierwszej minuty w reprezentacji Synów Albionu dostał Reece James. Zawodnik Chelsea rozegrał dobre spotkanie, jednak zostało one przyćmione zdarzeniami rozegranymi tuż po ostatnim gwizdku sędziego. Anglia poległa na Wembley 0:1, a James nie przebierał w słowach dosadnie komentując pracę arbitra. Za te niezwykle głupie zachowanie 20-latek został ukarany czerwoną kartką. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że prawy obrońca Chelsea zrozumiał swój błąd i w krótkim oświadczeniu na Instagramie napisał:

– Dzisiejszy mecz był pełen emocji, pożądania i głodu. Jestem dumny, że mogłem zadebiutować w pierwszym składzie w meczu towarzyskim. Biorę pełną odpowiedzialność za czerwoną kartkę , którą zobaczyłem po ostatnim gwizdku. Takie momenty jak ten uczynią mnie silniejszym. Będę nadal wkładał 100% zaangażowania każdego dnia, aby poprawiać swoją jakość!

– Dziękuję za nieustające wsparcie, kocham was wszystkich!

Dodatkowo w rozmowie z TalkSport, menadżer reprezentacji Anglii – Gareth Southgate, wyraził swoje rozczarowanie zachowaniem Jamesa. ale powiedział także, że 20-latek zrobił na nim dobre wrażenie swoim występem.

– Myślę, że był absolutnie wyjątkowy, zarówno w defensywie jak i ofensywie. To powinien być debiut, z którego jest niezwykle dumny.

– Skończył z czerwoną kartką, której można było całkowicie uniknąć. Rozumiem jego frustracje, wszyscy ją rozumiemy, ale nie można przekraczać pewnej granicy.


Źródło: Instagram, TalkSport

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW