Kontuzje - kto będzie gotów na mecz z Southampton? - Chelsea24News
Kontuzje – kto będzie gotów na mecz z Southampton?
Kontuzje – kto będzie gotów na mecz z Southampton?

Kontuzje – kto będzie gotów na mecz z Southampton?

Spotkanie z Southampton zostanie rozegrane już w sobotę – kibice The Blues zastanawiają się więc co z piłkarzami, którzy dopiero wracają po kontuzjach lub doznali takowych podczas zgrupowania reprezentacji.

Niemal na pewno w sobotnim spotkaniu nie zagra Edouard Mendy – Senegalczyk wrócił ze zgrupowania kadry z urazem i nie zdążył się wykurować na najbliższy mecz, jego powrót przewidywany jest na środek tygodnia, kiedy to Chelsea zagra w Lidze Mistrzów.

Do dyspozycji Lamparda będą jednak Ben Chilwell oraz Hakim Ziyech.

Marokańczyk bardzo długo wracał po kontuzji, ale wydaje się, że nic nie przeszkodzi mu w tym, aby zaliczyć debiut w barwach nowego klubu. Trudno jednak orzec, czy będzie gotowy na pierwszy skład.

Ben Chilwell również będzie w stanie zagrać, jego uraz nie był poważny, więc jego występ z Southampton nie jest zagrożony.

Timo Werner oraz Christian Pulisic także są w stanie zagrać z Southampton, wobec czego jedyne znaki zapytania pojawiają się w kontekście Mendy’ego oraz N’Golo Kante, który dopiero wróci do klubu.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW