Rozmowy Mosesa ze Spartakiem utknęły w martwym punkcie - Chelsea24News
Rozmowy Mosesa ze Spartakiem utknęły w martwym punkcie
Rozmowy Mosesa ze Spartakiem utknęły w martwym punkcie

Rozmowy Mosesa ze Spartakiem utknęły w martwym punkcie

Gdy byliśmy już niemal pewni, że Victor Moses trafi do Spartaka Moskwa na zasadzie rocznego wypożyczenia ruch Nigeryjczyka do Rosji stanął pod znakiem zapytania. Sytuacja ta spowodowana jest przeciągającą się rehabilitacją 29-latka.

Moses rundę wiosenną zeszłego sezonu spędził na wypożyczeniu w Interze Mediolan, ale klub ze Stadio Giuseppe Meazza nie zdecydował się na ponowne ściągnięcie Nigeryjczyka na kampanię 2020/21. W związku z takim obrotem spraw dział Chelsea odpowiedzialny za „Loan Army” zdecydował się poszukać Nigeryjczykowi pracodawcy na wschodzie Europy. Okno transferowe dla klubów rosyjskiej Priemjer-Ligi jest otwarte do 17 października, co oznacza, że Spartak Moskwa wciąż może zakontraktować niechcianego pomocnika The Blues.

Według informacji football.london transakcja na linii Londyn-Moskwa została wstrzymana, mimo tego, że Moses ustnie uzgadniał już warunki swojego wypożyczenia do klubu z Otkrytije Ariena. Jednak pomimo wszystkich przeciwności losu przejście 29-latka do Spartaka wciąż pozostaje realne.


Źródło: football.london

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW