Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea wraca do rywalizacji na ligowym podwórku po przerwie na reprezentacje. Czas na przedmeczową konferencję menedżera Chelsea – Franka Lamparda.

Sytuacja kadrowa

– Mendy nie będzie dostępny, Thiago Silva również przez to jaką podróż odbył. Chilwell nie odczuwa bólu, który mu towarzyszył i będzie do mojej dyspozycji, tak samo jak Pulisic. Ziyech również jest zdrowy, ale nie rozpocznie spotkania od początku, mam jednak nadzieję, że dostanie kilka minut.

Kepa w bramce?

– Decyzję podejmę jutro.

Hakim Ziyech

– Wydaje się, że minęło bardzo dużo czasu odkąd do nas dołączył. Ciężko pracował, żeby się do nas dopasować i dobrze wygląda na treningu. Teraz potrzebuje tylko minut na boisku. Mam dobre relacje z Hakimem. Odbyliśmy wiele szczerych rozmów i tak, jestem podekscytowany widząc go grającego i mam nadzieje, że zobaczymy go w najlepszym wydaniu, tak jak w Ajaksie.

Incydent z Chilwellem i Abrahamem

– Żyjemy w tej bańce bardzo długi czas. Piłkarze podobnie jak społeczeństwo są odpowiedzialni za przestrzeganie zasad. W rozmowie, którą z nimi przeprowadziłem wiem że to były niewinne błędy, jednak nie powinny się zdarzyć.

Project Big Picture

– Jeśli spojrzysz na społeczeństwo i na co zrobił covid to wiesz, że żyjemy w trudnych czasach. Ludzie cały czas szukają rozwiązań. Nie zwróciłem uwagi na to, jak posuwamy się do przodu. Nie chcę tego dużo komentować.

Jak opisałbyś sezon? Dużo goli czy głupie wyniki?

– Jest wiele powodów takich rezultatów. Nie możemy lekceważyć żadnej drużyny. Mieliśmy taką sytuacje w West Brom, inne zespoły też odkryły swoją drogę.

Rywalizacja

– Każdy piłkarz może wskoczyć do składu. To wszystko jest w ich rękach. Wszyscy gracze o tym wiedzą. Piękno zamkniętego okna transferowego polega na tym, że wiemy jaką kadrą dysponujemy. Każdy ma swój wkład.

Powrót Pulisicia i Ziyecha

– Każda konkurencyjna drużyna musi mieć w składzie więcej niż jednego piłkarza na jedną pozycję. Skład musi być konkurencyjny. Po tych piłkarzach spodziewasz się skoku jakościowego, oczywiście że chcemy się poprawiać.

Rozwój

– Chcemy budować relacje między piłkarzami na całym boisku. Widzimy doskonale jak gracze, których pozyskaliśmy nabierają formę. Mamy dużo pracy do wykonania. To nie jest jeszcze produkt końcowy. Widzimy na przykładzie innych drużyn jak dużo czasu zajmuje wejście na szczyt. My jesteśmy na początku tej drogi, nasza praca się rozpoczęła.

ŹRÓDŁO: Football London

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW