Hasenhuttl: Postaramy się, aby Timo Werner był nieszczęśliwy po meczu z nami - Chelsea24News
Hasenhuttl: Postaramy się, aby Timo Werner był nieszczęśliwy po meczu z nami
Hasenhuttl: Postaramy się, aby Timo Werner był nieszczęśliwy po meczu z nami

Hasenhuttl: Postaramy się, aby Timo Werner był nieszczęśliwy po meczu z nami

Ralph Hasenhuttl miał przyjemność pracować z Timo Wernerem w barwach Lipska.

Austriak uważa, że w momencie kiedy Niemiec nie zdobywa bramek, ten jest nieszczęśliwy. Southampton ma więc nadzieję na to, że przedłużą ten stan Wernera.

– Znam tego zawodnika bardzo dobrze, mieliśmy dwa świetne sezony współpracując w Lipsku. Pozyskaliśmy go ze Stuttgartu i wiedzieliśmy, że doskonale będzie pasował do naszej drużyny.

– Pierwszy sezon był doskonały, strzelał niesamowite bramki, myślę że udało mu się zdobyć 24 trafienia w samej lidze. Został wicekrólem strzelców Bundesligi. Pracowałem z wieloma dobrymi piłkarzami, jednak on jest jednym z najszybszych. Sprawia przez to ogromne problemy defensorom, ma świetne wykończenie.

– Timo Werner staje się coraz kompletniejszym napastnikiem, uczy się wraz z każdym mijającym sezonem, to świetne wzmocnienie Chelsea. On jest szczęśliwy tylko wtedy gdy strzela gole, więc mamy nadzieję, że będzie nieszczęśliwy po naszym spotkaniu, zrobimy wszystko, aby tak się stało.

– Chelsea jest lepszą drużyną niż rok temu, pozyskali Timo Wernera i Kaia Havertza oraz innych klasowych piłkarzy. To drużyna gotowa na sukcesy.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW