Hudson-Odoi: Chcemy aby nasi rywale obawiali się meczów z nami - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Chcemy aby nasi rywale obawiali się meczów z nami
Hudson-Odoi: Chcemy aby nasi rywale obawiali się meczów z nami

Hudson-Odoi: Chcemy aby nasi rywale obawiali się meczów z nami

Callum Hudson-Odoi mógł opuścić Chelsea w letnim oknie transferowym – zdecydował się jednak pozostać w klubie i walczyć o swoje miejsce.

Kariera Anglika na Stamford Bridge to na ten moment sinusoida, stałe wzloty i upadki to już niemal norma w pierwszych latach kariery młodego Anglika.

– Czuję szczęście, gdy już na początku spotkania mam możliwość zaliczenia kilku udanych dryblingów. Jestem tego typu zawodnikiem, który lubi rywalizować z defensorami, chcę być kluczowy w strefie obronnej rywala. Kiedy więc już na początku meczu zaliczę kilka dobrych pojedynków, zaczynam sobie myśleć, że to może być dla mnie dobry mecz, ponieważ mijam rywali, stwarzam szansę, a przeciwnik ma ze mną problemy.

– Myślę, że Southampton będą chcieli grać o zwycięstwo, to zespół który gra agresywnie i pragnie zdobywać bramki. My także tacy jesteśmy, musimy więc dać z siebie wszystko, aby jak najgorzej rywal wspominał mecz z nami. Chcemy być bezwzględni i morderczy. Chcemy, aby kolejne drużyny się nas po prostu bały.

– Od zawsze mam takie same założenia – muszę ciężko pracować, aby zostać topowym piłkarzem i grać na najwyższym poziomie. Powtarzam sobie, że muszę ciężko pracować w każdym meczu, muszę dawać z siebie wszystko na każdym treningu, a to da mi szansę osiągnąć najwyższy poziom.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW