Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea traci kolejne punkty – tym razem zaledwie remisując z Southampton.

Czas na pomeczowe wypowiedzi Franka Lamparda.

– Tak, jesteśmy sfrustrowani, my oraz piłkarze. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, jednak kiedy tracisz bramkę w takim momencie to mecz bardzo się zmienia. To rozczarowujące, trudniej było nam wejść w drugą połowę. Powinniśmy zagrać jednak lepiej.

Timo Werner

– To naprawdę bardzo ładne indywidualne trafienia. W pierwszej połowie podobało mi się również to jak grał kombinacyjnie z innymi zawodnikami. To jednak nie wszystko, zobaczymy jeszcze więcej w najbliższym czasie.

Druga bramka

– Mieliśmy do czynienia z błędami indywidualnymi, jednak musimy sobie radzić z takimi sytuacjami. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, należy to wyeliminować.

Kepa 

– On jest wystarczająco silny, bramkarze muszą sobie radzić z takimi sytuacjami. Ma wsparcie moje oraz kolegów z drużyny. Szkoda, że tak się stało, bowiem zaliczył w tym meczu kilka dobrych interwencji. Nie tylko on zawinił przy bramce, Mendy jest kontuzjowany i będzie dostępny dopiero w następnym lub za dwa tygodnie.

Formacja

– Nie sądzę, aby stracone bramki miały coś wspólnego z ustawieniem zespołu, co nie znaczy, że nie popełniamy błędów w tej formacji. To coś nad czymś musimy pracować, trzeba też pamiętać, że wcześniej grając nią osiągaliśmy również dobre wyniki.

Druga połowa 

– Zgadzam się, że to rywal był lepszą drużyną w drugiej połowie, powinniśmy na to odpowiedzieć. Mieliśmy problemy z ich pressingiem. Prowadziliśmy jednak 3:2, powinniśmy doprowadzić tę sprawę do końca, jesteśmy rozczarowani.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW