Danny Mills: Sprzedaż Kante nie byłaby najgorsza dla klubu - Chelsea24News
Danny Mills: Sprzedaż Kante nie byłaby najgorsza dla klubu
Danny Mills: Sprzedaż Kante nie byłaby najgorsza dla klubu

Danny Mills: Sprzedaż Kante nie byłaby najgorsza dla klubu

Były obrońca Manchesteru City i reprezentacji Anglii skomentował ewentualne odejście francuskiego pomocnika z Chelsea.

– Sprzedanie Kante nie byłoby wcale najgorszym biznesem. Jeśli w zamian sprowadziłbyś młodszego Declana Rice’a, który w perspektywie najbliższego czasu może być jeszcze lepszy niż obecnie, powinieneś dać N’Golo odejść. Ze względu na kontuzje i zmiany systemu od paru lat Kante nie gra na swojej nominalnej pozycji. Nie widzieliśmy najlepszej możliwej wersji Francuza od jakiś 18 miesięcy.

– Jeśli istnieje szansa na sprowadzenie młodszego i perspektywicznego zawodnika, który mógłby występować w klubie przez ładnych parę lat i w dodatku jego cena byłaby w miarę zbilansowana względem profitu za sprzedaż Kante to uważam, że byłaby to świetna inwestycja i decyzja klubu.

Źródło: Football Insider

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW