Havertz: Musimy brać odpowiedzialność za wyniki - Chelsea24News
Havertz: Musimy brać odpowiedzialność za wyniki
Havertz: Musimy brać odpowiedzialność za wyniki

Havertz: Musimy brać odpowiedzialność za wyniki

Kai Havertz po meczu z Southampton udzielił wywiadu oficjalnej stronie klubu. Niemiec opowiedział o swoich odczuciach po spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 3-3.

– Jesteśmy sfrustrowani wynikiem. Zagraliśmy dobre 42 minuty w pierwszej połowie, ale wtedy popełniłem błąd, który doprowadził do straty gola, co zmieniło obraz spotkania.

– Przy wyniku 3-2 powinniśmy utrzymać ten rezultat i dowieźć go do końca, tym samym kończąc mecz zwycięstwem, niestety nie zrobiliśmy tego. Musimy trzymać się razem i mieć nadzieję, że zagramy lepiej następnym razem.

– Musimy także brać odpowiedzialność za wyniki. Mamy 11 graczy na boisku, każdy powinien pracować nad tym, abyśmy nie tracili takich głupich goli.

– To nie jest tak, że tylko jedna osoba popełnia błędy – każdy powinien spojrzeć na siebie, by rozwiązać różne problemy.

– Mamy teraz jeden-dwa dni, tylko jedną sesję treningową, na której pojawią się wszyscy gracze. Oczywiście każdy zespół musi sobie radzić z natężeniem spotkań, nie tylko my. Nie mieliśmy dużo czasu na przygotowania, dlatego teraz powinniśmy jeszcze bardziej skupić się na treningu.

– Szkoda, że gol, który zdobyłem nie okazał się tym zwycięskim. Oczywiście trafienie mnie cieszy, ale nadal pozostaje frustracja wynikiem. W meczach domowych musimy zgarniać komplet punktów.

Źródło: ChelseaFC

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW