Leboeuf: Havertz mnie nie przekonuje - Chelsea24News
Leboeuf: Havertz mnie nie przekonuje
Leboeuf: Havertz mnie nie przekonuje

Leboeuf: Havertz mnie nie przekonuje

Były obrońca Chelsea skomentował obecną formę drużyny The Blues oraz poczynania najnowszych nabytków.

– Nie jestem optymistycznie nastawiony co do Havertza, póki co mnie nie przekonuje. Werner wygląda bardzo dobrze, gra naprawdę w satysfakcjonujący sposób. Thiago Silva powinien jak najszybciej wrócić do podstawowego składu, ponieważ Chelsea potrzebuje prawdziwego lidera w środku defensywy, to obecnie ich największy problem. Wszyscy zawodnicy muszą ciężko pracować, aby udowodnić, że są gotowi do walki o najwyższe cele i prezentować się lepiej jako drużyna.

– Nie jestem przekonany co do aktualnej gry Chelsea. Drużyna jest niezgrana, wyglądają jakby byli nieprzygotowani pod względem fizycznym, bardzo mnie to martwi. Jeśli będą grać tak jak do tej pory, nie ma szans aby zakwalifikowali się do czołowej czwórki.

Źródło: ESPN FC

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW