Nudny remis na inaugurację Champions League – Chelsea nie zdołała pokonać Sevilli
Nudny remis na inaugurację Champions League – Chelsea nie zdołała pokonać Sevilli

Nudny remis na inaugurację Champions League – Chelsea nie zdołała pokonać Sevilli

Dzisiejsze spotkanie Chelsea nie należało do tych najciekawszych na świecie – sytuacji wykreowanych przez obie ekipy było jak na lekarstwo i trudno nawet powiedzieć, czy którakolwiek z drużyn zrobiła cokolwiek aby wygrać. 

Pierwsza połowa była tak nudna, że sytuacja w której Werner był na spalonym i nie oddał nawet strzału, była tą najciekawszą po obu stronach. Mieliśmy do czynienia z antyfutoblem z definicji, żadna z drużyn nie chciała nawet udawać zainteresowanej grą.

W drugiej odsłonie było nieco lepiej, jednak trudno powiedzieć, że Chelsea zrobiła wiele aby ten mecz wygrać. The Blues męczyli się w ataku pozycyjnym, a Sevilla spokojnie przyjmowała gospodarzy na swojej połowie.

Najlepszą sytuację dla gości wykreował Kurt Zouma – Francuz skiksował i umożliwił oddanie strzału graczowi Sevilli. Edouard Mendy był jednak na posterunku i nie pozwolił się pokonać.

Lampard dokonał trzech zmian w meczu – na murawie pojawili się Ziyech, Kovacic, Abraham oraz Hudson-Odoi. Ostatnia dwójka zagrała jednak około minuty i nie mieli szans, aby cokolwiek wypracować sobie w tym spotkaniu.

Przed Chelsea powrót do ligowych zmagań – The Blues zmierzą się z Manchesterem United i muszą zaprezentować się wiele lepiej, jeżeli chcą powalczyć o cokolwiek.

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW