Wnioski po meczu z Sevillą
Wnioski po meczu z Sevillą

Wnioski po meczu z Sevillą

Chelsea w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów zdobywa punkt po bezbramkowym remisie z tryumfatorem Ligi Europy sezonu 2019/2020. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Chelsea na pewno pomoże czyste konto. Na boisku był Silva, Mendy i Chilwell tak jak w meczu z Crystal Palace i znowu czyste konto.
  2. Widzieliśmy dwie świetnie zorganizowanie w defensywie drużyny, które nie pozwoliły na nic swoim oponentom. Mecz walki, który cierpliwie wytrzymały obie ekipy.
  3. Frank postawił na mobilnych zawodników z przodu, postawił na dynamikę w przesuwaniu i „ściganiu” za dobrymi technicznie zawodnikami Sevilli. Jeżeli chodzi o defensywę to się opłaciło.
  4. W ofensywie brakło nam tego pazura co w poprzednich meczach. Brakło nam błysku geniuszu jednego z piłkarzy, ale założenie na ten mecz Frank miał inne.
  5. Thiago Silva jest moim zawodnikiem spotkania. Świetnie on dyryguje obroną. Zouma wygląda przy nim naprawdę solidnie.
  6. Znowu mam deja vu, gdy widzę jak Jorginho nie nadąża za szybkimi akcjami rywala. Przy piłce jest bardzo dobry, ale w takim ustawieniu jego motoryka nie pomaga.
  7. Bardzo pewnie wygląda Chelsea przy stałych fragmentach, gdzie dzisiaj szło największe zagrożenie. Wszystko to za sprawą olbrzymiego bramkarza jakiego mamy między słupkami. Mendy daje nam niesamowitą pewność siebie.

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW