Pulisic: Możemy być dumni z jednego punktu
Pulisic: Możemy być dumni z jednego punktu

Pulisic: Możemy być dumni z jednego punktu

Skrzydłowy The Blues wypowiedział się na temat wczorajszego remisu z Sevillą w Lidze Mistrzów.

– To był zdecydowanie ciężki mecz, jeden z tych, w których nie ma wiele sytuacji bramkowych, prawdziwy mecz walki. Broniliśmy bardzo dobrze, możemy być dumni z jednego punktu. Sevilla to bardzo silna drużyna, szybko operowali piłką i często spychali nas do głębokiej defensywy. Gra w obronie to zadanie dla każdego zawodnika, musimy sobie pomagać. Czyste konto na pewno doda nam pewność siebie.

– Musimy znaleźć balans pomiędzy defensywą a ofensywą. Chcemy stwarzać sobie więcej sytuacji i zrobię wszystko, aby się do tego przyczyniać. Będziemy pracować nad tym, aby grać lepiej jako drużyna.

– Jeśli chodzi o moje problemy zdrowotne, to czuję się już całkowicie dobrze. Chcę wrócić do formy, którą prezentowałem przed urazem. Czuję się silny, jestem w stanie grać po 90 minut dzięki czemu jestem szczęśliwy.

Źródło: Chelsea TV

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW