Jorginho: Obecność Thiago pomaga każdemu - Chelsea24News
Jorginho: Obecność Thiago pomaga każdemu
Jorginho: Obecność Thiago pomaga każdemu

Jorginho: Obecność Thiago pomaga każdemu

Jorginho został zapytany o kolejnego Brazylijczyka w barwach Chelsea. Chodzi naturalnie o Thiago Silvę, który trafił do klubu w letnim oknie.

– Pomagam Thiago z podstawowymi zwrotami w języku angielskim, chodzi o słowa które trzeba znać podczas spotkania.

– Kiedy ma jakieś pytania czy wątpliwości to od razu się mnie o to pyta, a ja staram się pomagać. Jeżeli chodzi o interakcję z innymi piłkarzami stara się używać rąk lub mówić do mnie, a ja przekazuję informację do innych. Każdy stara się sobie pomagać.

– Thiago dużo mówi, jest bardzo doświadczonym piłkarzem i doskonale zna taktyczne aspekty futbolu. Grał na najwyższym poziomie przez wiele lat, to coś znaczy. Łatwo zauważyć, że to wspaniały piłkarz.

– On jest tutaj bardzo szczęśliwy. To wielka osobowość, świetny zawodnik i ogromne doświadczenie. Bardzo nam pomaga jego obecność, zwłaszcza młodszym piłkarzom, jednak jego osobowość oddziałuje na wszystkich. Thiago stara się pomagać każdemu, każdego cieszy to że jest z nami.

– Staramy się być solidną drużyną, która nie traci bramek. Każdy detal jest ważny, musimy być agresywni, dobrze bronić w polu karnym, w odpowiednim momencie atakować pressingiem, wygrywać przebitki, nie tracić krycia. Musimy stale zdawać sobie z tego wszystkiego sprawę i iść w odpowiednim kierunku.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW