Darren Bent: Kepa czy Cech? Zdecydowanie wybieram Cecha - Chelsea24News
Darren Bent: Kepa czy Cech? Zdecydowanie wybieram Cecha
Darren Bent: Kepa czy Cech? Zdecydowanie wybieram Cecha

Darren Bent: Kepa czy Cech? Zdecydowanie wybieram Cecha

Na ramach programu talkSPORT Breakfast były napastnik Tottenhamu został zapytany, kogo postawiłby między słupkami mając do wyboru Kepe Arrizabalge i Petra Cecha.

– To bardzo trudne pytanie. Jeśli to zależałoby ode mnie, moim wyborem byłby ktokolwiek oprócz Kepy. Tak więc wybieram Cecha.

– Kepa nie ma w tym momencie ani krzty pewności siebie, zniknęła całkowicie. Wyobraź sobie co by się  z nim stało, gdyby Cech wyszedł w podstawowym składzie zamiast niego. Za każdym razem kiedy gra Kepa, drużynę kosztuje to utratę goli i punktów.

– Jeśli cały czas wystawiasz bramkarza, przez którego tracisz bramki i punkty, możesz stracić przez to posadę- to wielkie zagrożenie dla Lamparda.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW