Mendy: Mam dobre relacje z Kepą - Chelsea24News
Mendy: Mam dobre relacje z Kepą
Mendy: Mam dobre relacje z Kepą

Mendy: Mam dobre relacje z Kepą

Senegalczyk wypowiedział się na temat swojej z relacji z pozostałymi bramkarzami The Blues.

– Mam bardzo dobrą relację z Kepą. Grupa bramkarzy jaką mamy jest bardzo otwarta, wszyscy rozumiemy, że dobro drużyny jest tutaj najważniejsze i podporządkowujemy się decyzją, które według menedżera są najlepsze dla grupy. Wszyscy bardzo dobrze się dogadujemy, dobrze nam się razem pracuje. Każdego dnia motywujemy się, aby być coraz lepsi. Wiemy, że jako bramkarze musimy pozostać zjednoczeni i tak właśnie jest w naszym przypadku.

– Granie w klubie, w którym występowali tak znakomici bramkarze jest dla mnie bardzo ważne. Zdaję sobie sprawę jakie oczekiwania wiążą się z grą bramkarza w Chelsea. Nie zamierzam stawiać sobie dodatkowej presji porównując się do Cecha czy Culdiciniego. Oboje są legendami, jednak są inni niż ja.

– Dopiero co się tu pojawiłem, wiec moim celem jest stały rozwój i zadomowienie się w drużynie.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW