Wnioski po meczu z Manchesterem United
Wnioski po meczu z Manchesterem United

Wnioski po meczu z Manchesterem United

Chelsea wywozi kolejny wyjazdowy remis w tym sezonie, tym razem z Old Trafford. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Pan Piłkarz Mendy. Był szefem w bramce dzisiaj nasz „Big Ed”. Bardzo pewny w swojej grze (może poza błędem z pierwszej połowy gdy podawał do Silvy). Świetnie mieć bramkarza. Zawodnik meczu.
  2. Thiago Silva bardzo zmienił oblicze defensywy Chelsea. Widać spokój w tyłach naszej drużyny. Najpierw buduje się plecy i może lepić przód – chyba tak chce to zrobić Lampard w tym sezonie.
  3. Słaby mecz w ofensywie Chelsea. Nie było klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Martwi, ale nawet najlepszy organizm potrzebuje dotarcia. Chelsea personalia ma świetne, ale wymaga to czasu.
  4. Piękny występ Jamesa na wahadle. Bardzo dobre dośrodkowania, jedno z nich powinno być zamienione przez Pulisicia na bramkę. Był dzisiaj najlepszy ze wszystkich zawodników grających przy linii bocznej.
  5. Cieszy czyste konto, które zostało powtórzone na przestrzeni jednego tygodnia z mocnymi rywalami. Największy plus tego spotkania.
  6. Słabo wygląda środek pola Chelsea jak operują w nim Jorginho i Kante. Brakuje nam tej dynamiki, którą daje Mateo Kovacic. Wydaje mi się, że Chorwat razem z Francuzem mogliby tworzyć świetny duet w środku pomocy.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW