Nevin: Lampard na boisku potrzebuje młodości - Chelsea24News
Nevin: Lampard na boisku potrzebuje młodości
Nevin: Lampard na boisku potrzebuje młodości

Nevin: Lampard na boisku potrzebuje młodości

Już jutro o godzinie 18:55 czasu polskiego Chelsea rozegra wyjazdowy mecz z Krasnodarem w ramach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. 

Faworytem tego spotkania jest zespół prowadzony przez Franka Lamparda. Wielu jednak, zastanawia się, na których zawodników menedżer „The Blues” powinien postawić w wyjściowej 11.

Pat Nevin, który w Chelsea występował w sezonach 1983/84 – 1988/89 również wypowiedział się w kwestii ustawienia podstawowego składu na jutrzejszy mecz.

-Zespół zremisował z Sevillą, więc 3 punkty z Krasnodarem są potrzebne. Lampard na boisku potrzebuje młodości. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli jutro zobaczymy w składzie Abrahama oraz Mounta. Nie zapominajmy również o zawodniku, jakim jest Mateo Kovacic. Jemu naprawdę potrzebne jest te 90 minut. Jestem pewien, że wniesie niesamowitą jakość.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją. Oprócz Chelsea kibicuje również Realowi Madryt.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW