Zouma: Co sprawi, że te urodziny będą idealne? Wygrana i czyste konto!
Zouma: Co sprawi, że te urodziny będą idealne? Wygrana i czyste konto!

Zouma: Co sprawi, że te urodziny będą idealne? Wygrana i czyste konto!

Dzisiejszy solenizant wyszedł na konferencję prasową i odpowiedział na kilka pytań od dziennikarzy. Przedstawiamy wypowiedzi Kurta Zoumy.

– Poprawa w obronie? Wszyscy ciężko trenowali. Zrobiliśmy dobrą robotę w obronie. Komunikacja również uległa poprawie. Chłopcy niewiarygodnie pracowali, dzień w dzień. Teraz na boisku lepiej się rozumiemy.

– Jak ważny jest Silva? On wnosi czyste doświadczenie. Próbuje rozmawiać z piłkarzami, pomaga ludziom – to jest świetne dla nas. Przynosi spokój.

– Czy muszę teraz udowodnić, że potrafimy bronić bez niego? Wszędzie mamy jakość. Radziliśmy sobie i bez Thiago. Nie mamy nic do udowodnienia. Jesteśmy tu jako kolektyw, by wygrać mecz.

– Prezent urodzinowy? Dopiero przylecieliśmy, jeszcze nie dostałem żadnego.

– Czy czuje się bardziej ‚seniorem’ teraz? Widzę dużo młodych chłopaków. Naturalnie, rozmawiam z nimi. Nie liczy się dla nas wiek. To pozwoli nam zajść daleko.

– Jesteśmy w dobrym momencie, bo Krasnodar ma wiele kontuzji? Musimy się po prostu skupić. Jutro gramy mecz w Lidze Mistrzów, więc będzie ciężki.

– Ciasny terminarz? Lubimy to, ale jest ciężko fizycznie. To nasza praca, po to tu jesteśmy. Granie meczów jest dobre dla każdego.

– Co sprawi, że te urodziny będą idealne? Wygrana i czyste konto. Byłoby perfekcyjnie.

– Komunikacja po francusku na boisku? Tak, Edu (Mendy) bardzo dobrze mówi po angielsku, ale z Thiago oczywiście rozmawiamy po francusku.

– Wyszliśmy z kryzysu w defensywie? Nie można tak mówić. Robimy swoją robotę, ale to tylko dwie gry. Musimy to utrzymać.

Źródło: Football London

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW