Walukiewicz obserwowany przez Chelsea - Chelsea24News
Walukiewicz obserwowany przez Chelsea
Walukiewicz obserwowany przez Chelsea

Walukiewicz obserwowany przez Chelsea

Młody stoper Cagliari, Sebastian Walukiewicz znalazł się na liście życzeń Chelsea.

Reprezentant Polski niedawno trafił do ekipy z Włoch, jednak notuje bardzo dobre wejście w sezon i wydaje się kwestią czasu to, aż trafi do klubu grającego regularnie w europejskich pucharach. Wśród zainteresowanych są dwa zespoły z Premier League – Chelsea oraz Manchester United.

Walukiewicz zdążył już zadebiutować w reprezentacji Jerzego Brzęczka, gdzie rozegrał połowę spotkania przeciwko Finlandii. Zagrał także w meczu z Włochami i podczas obu tych gier był obserwowany przez skautów, którzy byli pod wrażeniem jego występów.

Polak ma imponować grą w powietrzu oraz panowaniem nad futbolówką. Walukiewicz doskonale radził sobie ze znacznie bardziej znanymi rywalami, takimi jak Andrea Belotti, Federico Chiesa czy Moise Kean.

Cagliari nie śpieszy się ze sprzedażą swojej młodej gwiazdy, ponieważ jego kontrakt będzie jeszcze ważny przez trzy sezony, dodatkowo mają opcję przedłużenia go o kolejny rok.

Źródło: 90min

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW