Wnioski po meczu z Krasnodarem
Wnioski po meczu z Krasnodarem

Wnioski po meczu z Krasnodarem

Chelsea pewnie pokonuje Krasnodar w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów czterema bramkami. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Piękne jest to uczucie gdy zespół zachowuje czyste konto. Mendy daje nam dużo pewności siebie co sprawia, że nie ma jak się przyczepić do gry obronnej.
  2. Bardzo pewny mecz. Nie miałem minuty w meczu, żebym czuł że coś złego nam się stanie. Czułem, że nawet mimo naporu chwilowego ze strony przeciwnika to mieliśmy wszystko pod kontrolą.
  3. Brak zgrania jest bardzo widoczny u nas, jednak jak pojawił się większy luz to i jakość poczynań z przodu rosła. Havertz, Ziyech, Hudson-Odoi i Werner są zupełnie nowym kwartetem ofensywnym Chelsea. Nie dziwne, że nie jest to jeszcze maszynka do zabijania. Podkreślę słowo klucz – JESZCZE.
  4. Cieszy mnie bardzo to, że małym nakładem sił potrafimy wbić 4 bramki (mieliśmy także niewykorzystany rzut karny). Mamy moc moi drodzy, która w nas drzemie.
  5. Zawodnik meczu to dla mnie Hakim Ziyech. Świetnie go oglądać z piłką przy stopie. Nie mogę się doczekać, aż Ci wszyscy zawodnicy zaczną ze sobą grać na wielkim luzie, który przyjdzie z czasem.
  6. W drugiej połowie przez 20 minut graliśmy ustawieniem 4-3-3 z Moutem i Havertzem przed N’Golo Kante. Może to będzie ustawienie, które nam zaproponuje Lampard w następnych spotkaniach?

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW