Hudson-Odoi: Zasłużyliśmy na wygraną
Hudson-Odoi: Zasłużyliśmy na wygraną

Hudson-Odoi: Zasłużyliśmy na wygraną

Skrzydłowy The Blues skomentował wczorajszy mecz z Krasnodarem, w którym zdobył debiutanckiego gola w Lidze Mistrzów.

– Bramkarz powinien obronić ten strzał, jednak gol to gol, biorę takie trafienia w ciemno. Musze skupić się na tym, aby zdobywać ich więcej i cały czas ulepszać swoją grę.

– Od początku meczu pracowaliśmy bardzo ciężko i swoją grą zasłużyliśmy na zdobyte gole. Były momenty, w których byliśmy nieco niefrasobliwi, nieco powolni, ale szybko się otrząsaliśmy i tworzyliśmy kolejne sytuacje. Jestem bardzo zadowolony z występu drużyny.

– Pracowaliśmy ciężko, wykorzystaliśmy nasze szanse, broniliśmy i atakowaliśmy bardzo dobrze jako drużyna, wykonywaliśmy polecenia menedżera. Jesteśmy szczęśliwy z tego co zaprezentowaliśmy i mamy nadzieję to kontynuować. Staramy się być jak najlepsi w każdej formacji, jesteśmy przyzwyczajeni do dzisiejszego sposobu gry, graliśmy tak wiele razy. Mam nadzieję, że cały czas będziemy się rozwijać, niezależnie od ustawienia zespołu.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW