Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda - Chelsea24News
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda
Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Pomeczowa konferencja prasowa Franka Lamparda

Chelsea pewnie wygrała swój drugi mecz w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Tym razem pokonała drużynę z Krasnodaru na ich stadionie wynikiem 4:0. Czas na wypowiedzi Franka Lamparda.

Jesteś zadowolony z ofensywy?

– Hakim był dzisiaj gotowy do gry od początku po raz pierwszy. Zależało mi na jego jakości w grze i to dzisiaj zobaczyliśmy. Tak jak Callum czuł, że zasłużył na szansę gry od początku. Jesteśmy w trakcie scalania drużyny, jestem bardzo zadowolony.

Czy bramka Calluma da mu pewność siebie? Czy jest kontuzjowany?

– Gol zdobyty przez Calluma był oczywiście dobry. Były rzeczy, które mi się podobały w jego grze. Czasami coś nie poszło po jego myśli, ale jestem bardzo zadowolony z jego bramki. Jeżeli chodzi o kontuzje to nie dostałem żadnej informacji, więc zakładam i mam nadzieje, że to nic złego. Cieszy mnie to, że miał dziś dobry wieczór.

Rudiger

– Jestem zadowolony z Toniego i Kurta. Nie martwię się o Rudigera. Pokazał dzisiaj jak bardzo zależało mu na czystym koncie, był skoncentrowany. Nie jest łatwo utrzymać szczęśliwych 5 środkowych obrońców, ale potrzebujemy rywalizacji, żeby iść do przodu.

Roman Abramowicz

– Zdawałem sobie sprawę, że był na meczu. To zawsze nas uszczęśliwia. Czuję jego wsparcie na każdym kroku. Był to miły dodatek dla drużyny i dla niego. Nie udało mi się z nim spotkać, ale kilka osób z mojego sztabu  z nim rozmawiało. Cieszymy się, że udało nam się zagrać dobry mecz w jego ojczystym kraju. Mam nadzieje, że był szczęśliwy.

Krasnodar

– Byli dobrym przeciwnikiem. Musimy się cieszyć, że przebyliśmy taką drogę po Europie i wywozimy stąd dobry rezultat. Bardziej martwiłem się o samopoczucie drużyny.

Hakim Ziyech

– Tak był bardzo dobry. To frustrujące, że kontuzja go wyeliminowała z początku sezonu. Jest graczem o ogromnej jakości i osobowości. Widzieliśmy dziś wiele przebłysków, a on będzie tylko jeszcze lepszy.

Źródło: Football London

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW