Werner: Rezultat nie oddaje przebiegu meczu
Werner: Rezultat nie oddaje przebiegu meczu

Werner: Rezultat nie oddaje przebiegu meczu

Niemiecki napastnik strzelił wczoraj swojego pierwszego gola w barwach Chelsea w Champions League.

Pomimo końcowego rezultatu 4-0, który wskazuje na raczej gładką wygraną, Werner ma zupełnie inne odczucia.

– Skończyło się 4-0, ale nie było tak łatwo. Pierwsza połowa była naprawdę trudna. Zawodnicy Krasnodaru stwarzali wiele problemów, trudno się przeciw nim grało.

– Mieliśmy pecha, Jorginho nie trafił karnego, ale pomimo tego graliśmy dobrze, urywaliśmy się obrońcom rywala. Koniec końców, najważniejsza jest wygrana.

Na stadionie Krasnodaru znajdowało się 11 tysięcy kibiców. Można powiedzieć więc, że Krasnodar grał w 12. Werner uważa, że kibice ponieśli drużynę rywali.

– Kiedy wyszliśmy na drugą połowę, Krasnodar przycisnął. Każdy na stadionie czuł, że chcą strzelić gola wyrównującego, ale dobrze się broniliśmy. Przetrwaliśmy, a następnie karny pomógł nam wyjść na dwubramkowe prowadzenie.

W 71′ Jorginho schodzi z boiska, a 5 minut później zostaje podyktowany karny dla Chelsea. Niemiec ustawia piłkę na 11. metrze i zamienia „jedenastkę” na gola.

– Wszystko zależy od meczu, Jorginho nie było na boisku, więc to ja wykonywałem rzut karny. Jego pomyłka w pierwszej połowie nie ma nic do tego. Bardzo się cieszę, że pomogłem wygrać drużynie.

– Wygrana 4-0 jest dla nas przyjemna, w porównaniu do poprzedniego meczu. Nie wygraliśmy tak łatwo, jak by mogło się wydawać, więc jako zespół bardzo się cieszymy.

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW