Christian Pulisic o wspomnieniach związanych z Halloween
Christian Pulisic o wspomnieniach związanych z Halloween

Christian Pulisic o wspomnieniach związanych z Halloween

Nie podlega żadnej wątpliwości, że Halloween jest bardzo ważnym wydarzeniem w USA. Jeśli mówimy Stany Zjednoczone, myślimy – Christian Pulisic. Amerykanin został zapytany o jego wspomnienia związane z tym zwyczajem, gdyż zanim wyjechał do Europy sam brał czynnie udział w tego typu zabawach.

– To bardzo ciekawe, kiedy wszystkie młode dzieciaki zbierają się i wizytują wśród sąsiadów w poszukiwaniu słodyczy. Możesz sam stworzyć sobie strój postaci, którą bardzo lubisz – niezależnie czy jest ona z bajki, horroru czy serialu. To bardzo cenne dla młodej osoby, by czuła radość z tego wydarzenia.

– Przebierałem się zawsze za mojego ulubionego piłkarza, a raz byłem przebrany za pszczołę. Dlaczego nie wybrałem nic straszniejszego? W Stanach chodzi o sam fakt ubioru, nie musi to być nic mrożącego krew w żyłach, tu chodzi o zabawę. Wiem, że w Europie do tej kwestii podchodzi się zupełnie inaczej, ale w moim kraju nie trzeba straszyć.

– Czy robiłem psikusy kiedy nie dostałem słodyczy? Nie polegało to na niszczeniu czegokolwiek, bardziej opierało się to na straszeniu domowników. Chowaliśmy się za przedmiotami, zostawialiśmy jakieś zabawne przedmioty i skakaliśmy na ludzi.

Mamy nadzieję, że dzisiaj Christian zrobi psikusa drużynie Burnley, i tak jak rok temu zapisze się na liście strzelców.

źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW