Wnioski po meczu z Burnley - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Burnley
Wnioski po meczu z Burnley

Wnioski po meczu z Burnley

Chelsea pewnie wygrywa kolejny mecz. Pokonaliśmy Burnley na ich obiekcie 3:0, a teraz zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. THIAGO SILVA moi drodzy. Mój zawodnik spotkania. Kapitan, profesor, spokój. Nie wiem jeszcze ile synonimów pozytywnego wydźwięku mam dodać. Thiago był wspaniały dzisiaj. Nie mam słów, żeby opisać jego cudowny występ.
  2. Świetne boki obrony. Chilwell i James regularnie nękali swoimi wbiegnięciami i aktywnością bocznych obrońców i pomocników Burnley. Robili z nich istny młyn, niczym Kopytowa.
  3. Edouard Mendy to absolutny szef między słupkami. Kolejny bezbłędny występ, kolejne czyste konto. Niesamowite, że z tak nieznanego zawodnika wyrasta on na absolutnego lidera.
  4. Ustawienie 4-3-3 zaserwował nam Frank Lampard dzisiaj i była to wyśmienita uczta dla oczu. Kante jako bufor między obroną i atakiem oraz ONI – Havertz i Mount, którzy rozegrali świetny mecz. Lepszy był dla mnie wychowanek Chelsea, jednakże obaj dyrygowali grą The Blues. Świetnie to wyglądało. Chłopaki z rocznika 1999 rozumieli się bez słów.
  5. Hakim Ziyech i jego kreatywność może przypominać Chelsea połączenie Juana Maty i Edena Hazarda. Hakim ma świetne przeszywające podanie, które dzisiaj pokazywał oraz bardzo subtelny drybling. Wyczucie w jego grze jest wspaniale.
  6. Abraham mi się dzisiaj bardzo podobał. Razem z Wernerem mieli czujne oko na obrońców Burnley. Tammy brał na siebie fizyczną robotę, Timo nieco przygaszony, ale odpalił wtedy kiedy musiał i zdobył bramkę.
  7. Rezerwowi, którzy weszli pokazali niesamowity głód gry. Świetnie widzieć większą rywalizację w Chelsea, która idzie w parze z jakością gry. Oby tak dalej.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW