Alan Shearer pełen podziwu po występie Hakima Ziyecha - Chelsea24News
Alan Shearer pełen podziwu po występie Hakima Ziyecha
Alan Shearer pełen podziwu po występie Hakima Ziyecha

Alan Shearer pełen podziwu po występie Hakima Ziyecha

W sobotnim spotkaniu w ramach Premier League, Chelsea odniosła wyjazdowe zwycięstwo nad Burnley strzelając 3 bramki.

Bez wątpienia, jednym z najlepszych na boisku był Hakim Ziyech. W pierwszej połowie otworzył wynik spotkania, natomiast w drugiej świetnym podaniem asystował Wernerowi.

Legenda angielski boisk, Alan Shearer nie krył podziwu dla 27-letniego Marokańczyka.

– Spisał się wyjątkowo dobrze. Zmagał się z kontuzją, w końcu wszedł do zespołu, strzelił gola w Lidze Mistrzów, która dała mu dużą pewność siebie. Myślę, że dzisiaj był najlepszym graczem Chelsea.

– Tworzył, strzelał, był zagrożeniem przez cały mecz. Zmylił Pope’a i wysłał go w innym kierunku niż strzelił, zrobił to bardzo dobrze.

– Miał trochę wolności, jeśli chciał wędrować do przodu, mógł to robić bez problemu, bo z tyłu asekurował go Kante. Rozmawialiśmy o podaniu Shaqiriego, ale podanie do Wernera również było świetne.

Hakim Ziyech jest pierwszym graczem po Rubenie Nevesie, który w swoim pierwszym starcie w Premier League, zdołał strzelić bramkę oraz zanotować asystę.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW