Chilwell: Rywalizacja nas motywuje
Chilwell: Rywalizacja nas motywuje

Chilwell: Rywalizacja nas motywuje

Lewy obrońca The Blues skomentował wczorajszą wygraną 3:0 z Burnley na Turf Moor.

– To idealny dzień pod względem naszego wystąpienia i nastawienia. To był ciężki mecz. Wiedzieliśmy, że jeśli nie przyjedziemy gotowi na walkę, zostanie to brutalnie wykorzystane. Chcieli wykorzystać nasze słabości, ale byliśmy gotowi na ciężką batalię i graliśmy swój football, co również jest istotne. Zachowaliśmy czyste konto i zdobyliśmy trzy świetne bramki.

– Każdy miał w tym swój udział. Byliśmy bardzo dokładni pod bramką rywala oraz solidni jako drużyna w defensywie.

– Niestety, Christian doznał urazu na rozgrzewce- bardzo współczujemy mu z tego powodu i go wspieramy. Na szczęście jako zastępstwo mamy takiego zawodnika jak Timo Werner- to pokazuje siłę głębi naszego składu, dzięki czemu zyskujemy pozytywną energię. Rywalizacja motywuje nas wszystkich. Mamy wielu świetnych zawodników, po dwóch lub trzech na każdą pozycję walczących o wyjściową jedenastkę. Dzięki temu możemy być tylko lepsi.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW