Mount: Zadedykowaliśmy zwycięstwo Pulisicowi - Chelsea24News
Mount: Zadedykowaliśmy zwycięstwo Pulisicowi
Mount: Zadedykowaliśmy zwycięstwo Pulisicowi

Mount: Zadedykowaliśmy zwycięstwo Pulisicowi

We wczorajszym meczu Burnley vs Chelsea „The Blues” pewnie wygrali spotkanie 3-0. Podczas przedmeczowej rozgrzewki Christian Pulisic, który miał wystąpić w pierwszej 11 nabawił się kontuzji, którego wówczas zastąpił Timo Werner. 

Mason Mount, który zanotował wczoraj bardzo dobry występ wypowiedział się na temat urazu Puliscia oraz przebiegu spotkania.

-Christian jest niesamowitym zawodnikiem. Zadedykowaliśmy mu to zwycięstwo. Współczułem mu. Mam nadzieję, że niedługo wróci. Zastąpił go Timo, który poradził sobie genialnie, podobnie jak wszyscy z nas. Wygraliśmy walkę, mecz. Wiedzieliśmy co zrobić z piłką. Zagraliśmy świetne spotkanie, co pokazuje wynik.

-To był bardzo ciężki tydzień. Trzy wyjazdowe spotkania, co wiązało się z dużą ilością lotów. Było to męczące, nie mieliśmy zbyt wiele czasu na regenerację.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją. Oprócz Chelsea kibicuje również Realowi Madryt.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW