Lampard: Mendy i Thiago od początku wywarli na mnie ogromne wrażenie - Chelsea24News
Lampard: Mendy i Thiago od początku wywarli na mnie ogromne wrażenie
Lampard: Mendy i Thiago od początku wywarli na mnie ogromne wrażenie

Lampard: Mendy i Thiago od początku wywarli na mnie ogromne wrażenie

Powiedzieć, że po przyjściu Mendy’ego kibice są spokojniejsi o wynik, to nie powiedzieć nic. Senegalczyk odmienił całą defensywę The Blues, zaliczając doskonały start w barwach Chelsea.

Kolejne czyste konta to też zasługa doświadczonego defensora, jakim jest Thiago Silva. Brazylijczyk imponuje swoim doświadczeniem i charyzmą, tworząc wraz z Kurtem Zoumą mur, który ciężko przebić.

Frank Lampard wypowiedział się na temat wpływu, jaki wywarli wyżej wymienieni zawodnicy na grę zespołu, doceniając ich umiejętności i szybką aklimatyzację.

– Mendy od pierwszego rozegranego spotkania prezentuje bardzo wysoki poziom. Pokazuje ogromną pewność siebie między słupkami, to było coś, czego potrzebowaliśmy. Ściągnęliśmy go by wzmocnić rywalizację na pozycji bramkarza, to od zawodników zależy jak się pokażą na treningach.

– Jestem niesamowicie zadowolony z tego, jak się zaczęła jego przygoda. Zaaklimatyzował się w klubie błyskawicznie, dużo się angażuje i trenuje bardzo ciężko. Chce pogłębiać relacje z zawodnikami, by współpraca przebiegała jeszcze lepiej.

– Jednak nie tylko dzięki niemu nasza gra wygląda lepiej od strony defensywnej. Thiago od momentu przyjścia dał bardzo dużo całemu zespołowi. Jest bardzo zdyscyplinowany, potrafi zmotywować kolegów do cięższej pracy i większego skupienia. Uważam, że miał ogromny wpływ na to, że lepiej bronimy jako zespół.

źródło: 5th stand app

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW