Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu? - Chelsea24News
Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?
Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?

Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?

Pomimo świetnie przeprowadzonego letniego okienka transferowego, zbliżające się zimowe może być równie interesujące.

W przerwie pomiędzy sezonami na Stamford Bridge zawitało kilku nowych graczy. Oznacza to, że niektórzy będą musieli pożegnać się z klubem. Emerson Palmieri, Baba Rahman czy Kepa będą usilnie szukali nowych pracodawców.

Po dołączeniu Mendy’ego do Chelsea i zagraniu kilku świetnych spotkań, szanse regularnej gry dla Kepy są raczej znikome. W przyszłym roku odbędzie się odwołane Euro 2020. Jeżeli 26-latek chce pojechać wraz z reprezentacją Hiszpanii na europejki turniej, musi znaleźć klub, który zapewni mu regularną grę. To może być jego ostatnia szansa na udowodnienie swoich umiejętności i pokazanie swojej wartości.

Plotki o opuszczeniu klubu przez Emersona pojawiały się już w lecie. Wtedy najbardziej zainteresowanym był Inter wraz z Antonio Conte. Do transferu ostatecznie nie doszło i nie wiadomo jak zmieniła się sytuacja Włocha.

Źródło: Chelsea-News

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW