Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu? - Chelsea24News
Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?
Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?

Chelsea wypożyczy kilku zawodników w styczniu?

Pomimo świetnie przeprowadzonego letniego okienka transferowego, zbliżające się zimowe może być równie interesujące.

W przerwie pomiędzy sezonami na Stamford Bridge zawitało kilku nowych graczy. Oznacza to, że niektórzy będą musieli pożegnać się z klubem. Emerson Palmieri, Baba Rahman czy Kepa będą usilnie szukali nowych pracodawców.

Po dołączeniu Mendy’ego do Chelsea i zagraniu kilku świetnych spotkań, szanse regularnej gry dla Kepy są raczej znikome. W przyszłym roku odbędzie się odwołane Euro 2020. Jeżeli 26-latek chce pojechać wraz z reprezentacją Hiszpanii na europejki turniej, musi znaleźć klub, który zapewni mu regularną grę. To może być jego ostatnia szansa na udowodnienie swoich umiejętności i pokazanie swojej wartości.

Plotki o opuszczeniu klubu przez Emersona pojawiały się już w lecie. Wtedy najbardziej zainteresowanym był Inter wraz z Antonio Conte. Do transferu ostatecznie nie doszło i nie wiadomo jak zmieniła się sytuacja Włocha.

Źródło: Chelsea-News

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW