Fabrizio Romano o planach Chelsea na temat pozostania Kante i transferu Declana Rice'a - Chelsea24News
Fabrizio Romano o planach Chelsea na temat pozostania Kante i transferu Declana Rice’a
Fabrizio Romano o planach Chelsea na temat pozostania Kante i transferu Declana Rice’a

Fabrizio Romano o planach Chelsea na temat pozostania Kante i transferu Declana Rice’a

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w świecie futbolu, Fabrizio Romano, w swoim znanym podcaście „Here We Go” wypowiedział się na temat N’Golo Kante oraz Declana Rice’a.

W ostatnim czasie pojawiało się sporo plotek, jakoby aktualny mistrz świata miał opuścić Stamford Bridge. Faworytem do pozyskania Francuza był Inter Mediolan, jednak do transferu finalnie nie doszło. Jednym z najczęściej podawanych powodów, dla których Kante miałby opuścić Chelsea był jego wiek oraz coraz większa podatność na kontuzje.

Natomiast jeśli chodzi o transfer młodego Anglika, o tym mówi się już od dłuższego czasu. The Blues próbowali ściągnąć 21-latka już w lecie, jednak West Ham skutecznie bronił swojego zawodnika wymaganą ceną.

Według Romano, Frank Lampard odbył poważną rozmowę z Kante, w której poinformował go, że jest ważną częścią zespołu i nie ma zamiaru go nigdzie sprzedawać. W sprawie Declana otrzymaliśmy informacje, że Chelsea na pewno spróbuje zakupić go już zimą. Co więcej, transfer ma spore szanse na powodzenie patrząc na to, że sam zawodnik chętnie zmieniłby klub. Dodatkowo Romano twierdzi, że 21-latek zaakceptuje warunki Chelsea, aby podczas przebiegu transferu nie wystąpiły żadne komplikacje.

Declan Rice jest zawodnikiem, którego bardzo chce Frank Lampard. To dlatego podczas letniego okienka nie został sprowadzony żaden zawodnik na tę pozycję, ponieważ to Anglik jest jedynym celem.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW