Kai Havertz o swoich celach i wyzwaniach
Kai Havertz o swoich celach i wyzwaniach

Kai Havertz o swoich celach i wyzwaniach

Jako młoda gwiazda, Kai Havertz musi zmagać się z wieloma trudnościami i wyzwaniami. Z racji grania w Premier League, Niemiec wyznaczył sobie cele, które ma zamiar zrealizować.

Kai dołączył do Chelsea latem i powoli odnajduje się w drużynie. Każdego dnia ciężko trenuje, a jego gra z meczu na mecz wydaje się być coraz lepsza. Po świetnych meczach przeciwko Krasnodarowi oraz Burnley, 21-latek pragnie zdobywać trofea z nową drużyną.

– Zawsze najważniejszym celem jest osiągnięcie sukcesu oraz bycie zdrowym, by cieszyć się z gry w piłkę. Później chcesz zdobywać trofea z drużyną, a my mamy świetną drużynę i menadżera, aby to osiągnąć. Wierzymy, że nam się to uda, bo to tutaj jesteśmy. Zawsze jesteś szczęśliwy kiedy wygrywasz, strzelasz bramki i asystujesz kolegom.

– Najgorszym uczuciem jest kiedy przegrywasz i nie grasz najlepiej. Po takim meczu myślisz o nim przez następne kilka dni. Dlatego wygrywanie jest najlepszą rzeczą. To zawsze był dla mnie najważniejsze.

– Premier League jest bardziej fizyczna i nie znajdziesz tu słabego gracza. Każda z drużyn ma świetnych zawodników, a wszystko związane jest z techniką.

– Myślę, że każda drużyna chce atakować i strzelać bramki, dlatego tak trudno wygrywa się mecze. Cała liga jest bardzo dobra, to wyróżnia ją spośród innych.

Źródło: Football London

 

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW